Tréning

 

 

Každý, kto začína s cvičením, chce byť čo najrýchlejšie na úrovni takých ľudí, ktorí sa venujú športu – cvičeniu už roky, no tento prístup sa nedá uskutočniť… Chce to čas, vytrvalosť a vzdelávanie sa.

Keď sa vrátim o pár rokov späť, môj tréningový interval trval približne 60 minút. Urobil som zopár cvikov, ktoré som poznal, napríklad cviky zamerané na ruky, nohy, brucho. Nemalo to v podstate ani hlavu, ani pätu, absolútne žiadny systém. Cvičil som, čo mi napadlo, v akomkoľvek poradí, a už vôbec som neriešil nejaké svalové partie a podobne. Trénoval som len tak, ako som videl v časopisoch. V nich, bohužiaľ, nie je vždy všetko tak, ako by to malo fungovať v praxi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomaly som začal naberať skúsenosti a vzdelávať sa. Naučil som sa viac počúvať svoje telo. Snažil som sa dopriať telu
taký tréning, aký som práve potreboval. Hodiny driny v posilňovni ma posúvali deň za dňom vpred. Roky postupne ubiehali, vedomosti sa hromadili. A dnes? Cvičím oveľa intenzívnejšie, tvrdšie, dávam telu zabrať a vždy sa ho snažím prekvapiť niečím novým… Prečo? Pretože pokiaľ je Váš tréning stále rovnaký, nikdy sa neposuniete vpred a budete stagnovať.

Riešenie? Nechajte si poradiť. Vyberte si z našej ponuky – online konzultáciu a ja Vám dám kvalitný návod ako na to.